top

Basında Echol Gelinlik

@echolgelinlik

Echol Gelinlik Basında Sayfasında , gazete ve dergilerde yer alan haberlerimize göz atabilirsiniz.

Antalya Işıklar Caddesinde Emre & Burçin Bilecen çiftinin hayata geçirdiği Echol Gelinlik, kapılarını yeni evlenecekler için açtı. Davetlilerin alkışları eşliğinde açılış kurdelesini kesen Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Emre Bey ve Burçin Hanım‘a hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Kurdele kesiminin ardından dans gösterisini izleyen davetliler kokteyl eşliğinde uzun süre sohbet edip keyifli vakit geçirdiler. Echol Gelinlik; günümüz moda trendlerini geçmişten gelen klasiklerle harmanlayarak misafirlerine özel hizmetler sunmayı amaçlıyor. Alanında uzman kadrosu ile her genç kızın hayalini süsleyen tasarımlara imza atan mağaza, gelinlik modasına yön veren isimlerden olmaya hazırlanıyor.

Gelin adaylarının yaşam tarzına, vücut tipine, ten ve saç rengine göre özel hazırlanan gelinlik modelleri ile göz kamaştıran Echol Gelinlik, kumaştan ipliğe, dantelden gelinliğin üzerine işlenecek taşlara kadar her materyali özenle seçiyor.

DOĞRU MATERYAL, DOĞRU SEÇİM

Her gelin adayını vücut proporsiyonuna uygun gelinlik modelleri sunarak düğün günü için en doğru görünümü hedefleyen Echol Gelinlik, gelinlik seçiminde vücut şekli kadar doğru materyal seçiminin öneminden de bahsetmeden geçmiyor.

antalya-echol-gelinlik-haber

GELİNE DAİR HER ŞEY

Bir gelin adayının tek ihtiyacı bir gelinlik değil…Bunun yanı sıra kısa kına gecesini de düşünmek zorunda ve bu noktada da gelin adaylarını yalnız bırakmayan Echol Gelinlik, geniş bir yelpazeye sahip kaftan modelleri ile de hem kına gecelerinin hem de düğünlerin vazgeçilmez ismi oluyor. Gelin ve gelinliğe dair ne varsa bir çatı altında sunan Echol Gelinlik, bu stresli ama bir o kadar da mutluluk verici alışverişi çok daha keyifli bir hale getirerek o en güzel günü çok daha güzel ve çok daha anlamlı hale getiriyor.

GÜZELLİK DETAYLARDA

Her gelin adayının bir hayali ve bir de ona gerçekten yakışacak parçalar var.
Echol Gelinlik ise hem realiteyi hem de hayalleri bir araya getirerek ince detaylan ile bütünü güzelleştiriyor. İnce işçilik ile el üretimi özel ürünleri ile de gelin adaylarının ihtiyaç duyduğu her ayrıntıyı yakalamayı başaran Echol Gelinlik, her beyaz elbisenin bir gelinlik olmadığını, güzelliğin ancak detaylar ile yakalanabileceğinin altını çiziyor.

echol

Düğün Gününüzde Echol Gelinlik ile GÖZ KAMAŞTIRIN

Belki yıllardır hayalini kuruyorsunuz, belki de sizin için aniden gelişen bir olgu evlilik. Öncesi her ne olursa olsun o büyük gün geldiğinde her gelin kendini özel ve güzel hissetmek ister. Antalya’nın en istek lokasyonlarından Işıklar Caddesi’nde yer alan Echol Gelinlik, düğün gününüzde göz kamaştırmanız için sizlerle…

echol gelinlik Işıklar Caddesi
burcin-candanguler-bilecen
antalya-gelinlik-echol
echol-gelinlik-magazine-haber

ZARAFET İLE ŞIKLIĞIN UYUMU…

Sadece en kalite malzemeler ile ince ince işlenerek hayata geçirilen gelinlik modellerine sahip olan Echol Gelinlik, zarif, şık, ışıltılı ve bir o kadar da rahat gelinler yaratıyor. Her beden tipine ve her zevke uygun seçenekleri ile gelin adaylarının en sık tercih ettiği lokasyonlar arasında yer alan Echol Gelinlik, kumaştan ipliğe, dantelden gelinliğin üzerine işlenecek taşlara kadar her materyali özenle seçiyor.

İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEY…

Gelinlik seçiminin yanı sıra nişan ve kına gecesi gibi organizasyonlar için de aynca tercih yapmak durumunda olan gelin adaylarına Echol Gelinlik yardımcı oluyor. Geniş bir yelpazede sunduğu kaftan çeşitleri ile kına gecelerini renklendirmeyi başaran Echol Gelinlik, tatlı bir telaşın eşiğinde olan bütün genç kadınların en büyük destekçisi olarak hayatlarının en özel günlerini daha güzel ve anlamlı kılıyor.

wedding-kapak-2019