top

Echol Gelinlik Mağazamız

Antalya Işıklar Caddesinde yer alan mağazamızda geniş showroom umuzda birbirinden farklı birçok çeşit Gelinlik Modellerini, Bindallı Modellerini bulabilirsiniz. Tüm gelinlik modellerimiz Avrupa’nım en seçkin gelinlikleri arasından seçilmiştir. Echol Gelinlik olarak bu önemli gününüzde gelinlik seçmek konusunda her türlü deneyime sahip ekip arkadaşlarımız ile tam da hayalinizdeki gelinliği bulacağınızdan eminiz.

Echol Gelinlik Antalya - Mağazamızdan Görüntüler

GELİNE DAİR HER ŞEY

Bir gelin adayının tek ihtiyacı bir gelinlik değil…Bunun yanı sıra kısa kına gecesini de düşünmek zorunda ve bu noktada da gelin adaylarını yalnız bırakmayan Echol Gelinlik, geniş bir yelpazeye sahip kaftan modelleri ile de hem kına gecelerinin hem de düğünlerin vazgeçilmez ismi oluyor. Gelin ve gelinliğe dair ne varsa bir çatı altında sunan Echol Gelinlik, bu stresli ama bir o kadar da mutluluk verici alışverişi çok daha keyifli bir hale getirerek o en güzel günü çok daha güzel ve çok daha anlamlı hale getiriyor.

Echol Gelinlik Antalya - Mağazamızdan Görüntüler

Echol Gelinlik Prova Odalarımız

Evinizdeki sıcaklığı hissedeceğiniz mağazamızda son moda trend abiye ve gelinliklerimizi geniş prova odalarımızda deneyebilirsiniz… Sizlerin mutluluğu için varız…Birçok farklı model arasında hayalinizdeki gelinliği bulacağınızdan eminiz.

Echol Gelinlik Bindallı Modellerimiz

Yılın en şık ve popüler Bindallı Modelleri Echol Gelinlikte…Kına gecelerinin ve Nişan merasimlerinin unutulmaz olması için Bindallı modellerimizi ve Nişan, Abiye Modellerimizi görmenizi muhakkak öneriyoruz.